Trenéři - TOROGYM
21
page-template-default,page,page-id-21,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Trenéři

initial image
Marek Mandík

Zdravím Vás, ve světě posilování a fitness se pohybuji více než 10 let. Během té dlouhé doby jsem spolupracoval s naší nejlepší špičkou ve světě fitness ale nejen v ní ale celkově našimi top profesionály sportovci. Podělím se s Vámi a předám Vám všechny těžce získané zkušenosti a poznatky. Vyhnete se takto špatné metodice a technice cvičení, vyvarujte se začátečnickým omylů, které jsou v prvopočátku Vaším největším limitem. Pomohu Vám tyto úvodní nebo i „zachozené“ chyby redukovat případně zcela odstranit. Pokud máte dané jasné cíle, milé rád Vám s nimi pomohu si je postupně plnit.

Mé služby:

Trénink začátečníků i profesionálů v kulturistice a fitness příprava na závody od A po Z ( muži i ženy ), nabírání svalové hmoty, tvarování dokonalé postavy redukce tělesné hmotnosti, poradenství ve výživě kondiční a zdravotní trénink, rehabilitační trénink, stabilizace core, silový trénink, sestavení tréninkového plánu, sestavení jídelníčku každému přímo na míru specializované měření na váze IN-BODY

Alena Svobodová

Jako osobní trenérka pracuji třetím rokem a nabízím služby v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Specializuji se především na trénink dívek, maminek po porodu nebo starších dam. Sama jsem matkou tak vím jak těžké je dát tělo zpět do původního stavu. Specializace: – redukce váhy – zpevnění a tvarování postavy – odstranění bolesti zad – zlepšení fyzické kondice – příprava na závody ( kategorie bikini fitness ). Závodně se věnuji kategorii bikini fitness od roku 2014.

Úspěchy:

11/2014 ( 1.místo Grand prix Ostrava )

06/2015 ( 5. místo Wff worldchampions Francie ) –

05/2015 ( 4. místo Nabba nováčci ),

05/2015 ( 5. místo Nabba ženy )

10/2015 (4. místo Toro cup )

Robin Běhoun
Cvičení se věnuji přes 15 let, z toho 4 roky závodně. Nabízím kompletní služby v oblasti fitness a kulturistiky – hubnutí, nabírání, zpevnění a také získání dobré fyzické kondice a funkčního zdravého těla. Dále nabízím služby v oblasti zdravého životního stylu včetně výživového poradenství. Snažím se o individuální a profesionální přístup ke každému klientovi. Zabývám se trénování úplných začátečníků, pokročilých ale i závodníků všech věkových skupin i výkonností. Neváhejte a nebojte se využít služby trenéra, nejen že ušetříte svůj čas a peníze ale i vaše výsledky budou mnohem rychlejší a výraznější.